Když se vytvoří box 8/12, tj. 2/3 šířky, lze vpravo umístit „sidebox.“ To je sloupec se šířkou 1/4 a větším odsazením vlevo. Tento box je vhodný např. pro bannery. Jako v tomto případě.

Menší nadpis

Do boxů lze psát libovolný obsah. Nadpisy, odstavce, obrázky, tabulky … cokoli. Fonty i rozměry v relativním poměru (30% šířky editoru odpovídá 30% šířky obsahové sekce) jsou reflektované v editoru administrace.

A zde je opět prostý odstavec textu. Aliquam pharetra condimentum risus, a porttitor felis iaculis eu. Proin pharetra sapien eros, ut porttitor urna laoreet eget. Phasellus vulputate velit feugiat sem vestibulum rhoncus. Maecenas ut viverra elit. Vivamus a iaculis turpis, nec porttitor erat. Phasellus consequat porta consequat. Quisque volutpat scelerisque tortor. Praesent ut dui mauris. Phasellus rhoncus, elit a egestas suscipit, augue sapien auctor erat, quis malesuada sem ante a velit. Proin neque tellus, scelerisque vitae massa rhoncus, hendrerit imperdiet dui. Cras vel massa a sem vestibulum consequat. Pellentesque sed ex ut tortor pulvinar vestibulum.