Zavřít
  ← Zpět
  Zavřít
  náhled
  Potravinářské obaly

  Potravinářské obaly

  Firma FATRA je tradičním českým výrobce tvarovaných obalů, které lze používat v  potravinářském průmyslu i v domácnosti:

  • K balení ovoce a zeleniny, pečiva, cukrovinek, lahůdek, salátů a dresinků, zmrzliny apod.
   …více

  Tvarované obaly

  Tvarované obaly

  Firma Fatra je tradičním českým výrobcem obalů, tvarovaných z neměkčené PVC fólie. Naše produktové portfolio tvoří kelímky, vaničky a víčka (včetně možnosti jejich potisku). Naše nabídka obsahuje rovněž obaly na polárkové dorty. …více

  Technické BOPET fólie

  Technické BOPET fólie

  Biaxiálně orientované polyethylentereftalátové (BOPET) fólie Fatra Tenolan® jsou extrudované fólie s následnou biaxiální (dvouosou) orientací.

  Fólie jsou určeny pro další zpracování v elektrotechnickém průmyslu, pro dekorační účely, jako separační fólie apod. Jsou dodávány v rolích nebo přířezech.

   …více

  Obalové BOPET fólie

  Obalové BOPET fólie

  Biaxiálně orientované polyethylentereftalátové (BOPET) fólie Fatra Tenolan® jsou extrudované fólie s následnou biaxiální (dvouosou) orientací. Jsou dodávány v rolích nebo přířezech.

  Fólie určené pro přímý styk s potravinami a pokrmy musí vyhovovat platným hygienickým předpisům.

   …více

  BOPET fólie

  BOPET fólie

  Biaxiálně orientované polyethylentereftalátové (BOPET) fólie Fatra Tenolan® jsou extrudované fólie s následnou biaxiální (dvouosou) orientací. Fólie jsou určeny pro další zpracování v obalové technice, v elektrotechnickém průmyslu, pro dekorační účely, jako separační fólie apod. Jsou dodávány v rolích nebo přířezech. Fólie určené pro přímý styk s potravinami a pokrmy musí vyhovovat platným hygienickým předpisům.
   …více

  Hledat články