Fatra je v nominaci na cenu Czech Grand Design

 Nové nafukovací hračky Fatra byly sice představeny teprve před necelými třemi měsíci, ale již mají na svém kontě několik ocenění. Vedle Ceny šéfredaktorů za Designblok 2013, která byla oceněním expozice Fatry na nedávno skončené přehlídce designu v Praze, se nyní na hračky zaměřila také Akademie designu České republiky. Fatra Napajedla se díky tomu objevila v širší nominaci na cenu Výrobce roku cen Czech Grand Design. Všichni mladí návrháři, kterí jsou autoři nových hraček, tak mají ono pověstné polínko v ohni. Manželé Kozovi a Jan Čapek tak nyní jistě budou napjatě vyhlížet březen příštího roku, kdy se budou ceny vyhlašovat. 

Do té doby se však s Kozou, Bulíkem, Formulí a Traktorem budou moci opět seznámit v Praze, neboť ve Window Gallery České spořitelny od 26. 1. do 31. 3. 2014 proběhne výstava Ceny Czech Grand Design – Objev roku – nominace 2013.

První tři výše jmenované hračky se již také brzy dostanou do prodeje, proto nezapomínejte sledovat náš e-shop Fatra nebo web www.hrackyfatra.cz