Vinylové podlahy FATRA jsou součástí pořadu – Jak se staví sen

Vinylové podlahy FATRA jsou součástí pořadu – Jak se staví sen

Na televizní obrazovky se vrací oblíbený pořad Jak se staví sen – EXTRA (JSSS) s moderátorkou Ivou Kubelkovou. Společnost Fatra, a. s., se stala partnerem populárního pořadu a bude dodávat do následující série luxusní vinylové podlahy. Můžete se těšit zejména na podlahy Fatra Thermofix (lepené dílce) a plovoucí podlahu FatraClick.

Jak se staví sen je pořad o bydlení na televizi Prima. K vybrané rodině přijede moderátorka Iva Kubelková a zjistí jejich představy o novém bydlení. Obyvatelé, ke kterým osud nebyl zrovna přívětivý, jsou na několik dní vystěhováni a po návratu na ně čeká proměněný dům či byt. Rekonstrukci a přestavbu v pořadu Jak se staví sen zajišťuje tým architektů.

V úvodním díle se designéři vrátili na místa, která již prošla rekonstrukcí v minulé sérii. Od 27. ledna můžete sledovat naše vinylové podlahy a zajímavé rekonstrukce každé pondělí od 21:30 hod. V následujícím díle budou designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný pomáhat v České Lípě babičce, která je v důchodu a pečuje o tříletou vnučku. Její maminku postihla ve 36 letech mozková mrtvice, na jejíž následky zemřela. Více informací se dozvíte na TV Prima od 21:30 hod.

Zajímavé novinky z rekonstrukcí můžete sledovat i na našich sociálních sítích.