Fatru v Napajedlech naplnil dětský smích

Fatru v Napajedlech nedávno naplnily zástupy zaměstnanců i jejich rodinných příslušníků, všude zněl dětský smích, panovala tu pohoda a rodinná atmosféra.

IMG_6453_06 min2

 V sobotu 2. června se zde totiž konal den otevřených dveří a lidé tak mohli nahlédnout do jinak veřejnosti nepřístupných míst. Děti i dospělí sledovali, jak se lisují podlahoviny, jak fungují granulační linky, osahali si granuláty, nahlédli, jak se válcují i převíjejí se folie a na vlastní oči viděli, jak se tvoří obaly a to přímo za provozu nebo v hlavní administrativní budově, kde probíhala videoprojekce. Ve vestibulu hlavní budovy byla také připravena prezentace hlavních výrobků společnosti fatra i historická výstavka z archivu nafukovacích hraček.

P1250087_17_17

Děti si naopak přišly na své díky hasičům Fatry, kteří předvedli svou techniku, a úsměv jim vyloudily na tváři připravené hry, malování na obličej, skákací hrad, připravené sladkosti i tisíce nafouknutých balonků a v neposlední řadě také populární nafukovací hračky. Bezmála k tisícovce se vyšplhal celkový počet návštěvníků této akce. Nadchlo je vystoupení cimbálovky Radovan, taneční vystoupení dětského sboru Radovánek i hudební skupiny HS Duo.

IMG_5128_03_03

Pořadatelé mysleli i na sportovce a po celou dobu dopoledního programu se na hřišti Tělovýchovné jednoty Napajedla konal fotbalový turnaj. Účastnilo se 5 týmů a po lítém boji nakonec vítěznou trofej získalo družstvo výrobního útvaru PPF.

To vše podtrhlo bohaté občerstvení i možnost výhodného nákupu zboží ze spřátelených společností v rámci skupiny Agrofert – sladkostí z Penamu či kvalitních uzenin z Kmotra. Lidé si zkrátka dopoledne ve Fatře pořádně užili.