Hadičky a trubičky v katalogu

 Vážení zákazníci,

náš nový online katalog profilů jsme doplnili o kompletní sortiment hadic a trubiček z PVC, PE, PP nebo PS. Jednotlivé druhy výrobků jsou přístupné přes pole vyhledávání, kde stačí zadat výraz „hadice“ nebo „trubička“ a po odeslání dotazu se vám zobrazí přehled výsledků dané kategorie.

Každý zápis obsahuje kompletní rozměrovovou tabulku včetně tolerancí v pdf souboru, který si můžete stáhnout pro další potřeby. Pro co vše lze naše trubičky a hadice využít?

Trubičky z polyolefinů

HDPE DR1244 – trubičky z vysokohustotního polyetylenu pro technické, laboratorní využití, automobiový průmysl. Manipulaci s trubičkami lze provádět při teplotě od 0 °C do +40 °C. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

PS DR1890 – trubičky z polystyrenu pro technické nebo laboratorní využití. Upozorňujeme na nutnost zkoušek odolnosti vůči přepravovanému médiu. Manipulaci s trubičkami lze provádět při teplotě od 0 °C do +80 °C. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

LDPE DR2594 – trubičky z nízkohustotního polyetylenu pro beztlakou dopravu kapalných, plynných a sypkých médií v chemickém a potravinářském průmyslu, zemědělství a pro laboratorní účely. Trubičky lze používat v rozmezí teplot od -5 °C do +40 °C. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

PP DR2607 – trubičky z polypropylenu pro různé účely. Trubičky lze používat v rozmezí teplot od 0 °C do +40 °C. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

LDPE 2700 – trubičky z nízkohustotního polyetylenu, lze používat v rozmezí teplot od -30 °C do +40 °C. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

Hadice z PVC

DR1100 – se používají k ochraně a barevnému rozlišení izolovaných vodičů. Hadice lze používat za teplot od -15°C do +60°C. Za teplot nad +40 °C a pod 0°C však nesmějí být mechanicky namáhány. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

DR1105 – určené k ochraně řetězů. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

DR1111 – se používají u automobilů jako ochrana kabelů el. rozvodů proti působení oleje a nafty. Lze je používat za teplot od – 20°C do + 60°C. Za teplot nad + 40°C a pod 0°C nesmí být mechanicky namáhány. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

DR1125 – používají se pro beztlakovou dopravu vody nebo vzduchu. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

DR1129 – používají se k dopravě oleje a benzinu. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

DR1132 – používají se k dopravě vzduchu,obsahující zplodiny kyseliny uhličité a vody, která může obsahovat minerální soli, vodný roztok čpavku a vodný roztok močovin.Hadice není určena pro tlakové použití. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

DR1144 – se používají k beztlakové dopravě vzduchu a vody. Uvedená média mohou obsahovat zplodiny kyseliny uhličité, dusíku a vody, která může obsahovat minerální soli. Hadice lze používat rovněž pro dopravu nemrznoucích směsí k nádržkám odstřikovačů. Stáhněte se rozměrovou tabulku.

DR1184 – jsou určeny k dopravě oleje a benzínu. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

DR601 – se používají k ochraně proti mechanickému poškození izolačního obalu speciálních kabelových vodičů v rozmezí teplot od – 30°C do + 60°C. Stáhněte si rozměrovou tabulku.

Jak objednat, minimální množství

Většina výroby hadiček probíhá zakázkově, skladem držíme pouze některá provedení. Minimální výrobní množství se liší v závislosti na průměru výrobku. Obecně lze říci, že u malých průměrů lze přjmout objednávky od 50 kg výše. Kontaktní informace naleznete zde.