Petr – vedoucí oddělení hydroizolačních fólií

Ve Fatře pracuji již 16 let a celou dobu ji vnímám jako solidního a spolehlivého zaměstnavatele. Moji rodiče se zde vyučili, otec tu pracuje dodnes a v letošním roce bude odcházet do starobního důchodu. Prožil tu celý svůj pracovní život a i díky tomu byla pro mne Fatra jasnou volbou.

Nastoupil jsem v březnu roku 2002 jako dělník plastikářské výroby k lince Comerio III, kde jsem pracoval jako navíječ. V průběhu času jsem vystřídal několik dalších pozic, třeba jako obsluha želimatu nebo kalandrista. Během čtyř let jsem prošel řadou linek ve válcovně a získával nové zkušenosti.

Když hledali instruktora pro výrobu hydroizolačních fólií, přihlásil jsem se do výběrového řízení a uspěl. Po 10 letech jsem se posunul na pozici mistra a za další rok následovala nabídka na funkci vedoucího střediska HIF. Bez váhání jsem přijal, neboť práce je to různorodá a velice zajímavá, i když pořád je třeba se učit něčemu novému.

Jsem rád, že pokračuji v rodinné tradici ve společnosti, která umožňuje kariérní růst, poskytuje stabilní pracovní zázemí a jistotu perspektivního zaměstnání.
.

Jsme s vámi když, máte plastikářství v rodině