Jak se stát jedním z nás?

Aktuální možnosti pracovního uplatnění v naší společnosti naleznete v sekci volná místa.

Pokud vás některá z nabídek zaujala, vyplňte prosím odpovědní dotazník, vložte elektronickou verzi svého životopisu v českém nebo anglickém jazyce a dotazník odešlete (v některých případech doporučujeme přiložit motivační dopis). Následně bude vaše žádost odeslána příslušnému personalistovi, který má výběrové řízení na starosti a který vás v případě, že váš profil bude splňovat požadavky pozice, bude kontaktovat.

Jak u nás probíhá výběrové řízení?

Forma a délka výběrového řízení závisí na typu pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Nejčastěji probíhá v jednom až dvou kolech s délkou trvání 2 – 4 týdny.

Pokud váš profesní profil odpovídá potřebám hledané pozice, kontaktujeme vás s pozvánkou do výběrového řízení, které má nejčastěji formu osobního pohovoru. Kromě personalisty se setkáte i s potenciálním přímým nadřízeným.

Součástí výběrových řízení bývá často i písemný test, který má za cíl ověřit odborné znalostí nutných pro výkon dané pozice. Pokud je u vybrané pozice kladen důraz na znalost např. cizího jazyka nebo či jiné odborné znalosti, počítejte s tím, že budou vaše znalosti prověřeny.

V rámci výběrového řízení budete mít možnost dozvědět se podrobnosti o vybrané pozici a zeptat se na vše, co vás v této souvislosti zajímá. Na pohovor se připravte, ověřte si, jakou formou bude probíhat, na které adrese a kdo je vaší kontaktní osobou.

Po ukončení výběrového řízení je všem účastníkům sdělen výsledek výběrového řízení, a to buď e-mailem nebo telefonicky.