Naši zaměstnanci na sérii závodů „Kola pro život“

Letos se koná již osmnáctý ročník tohoto cyklistického seriálu, který je určený nejen pro závodníky, ale i pro „cyklo – pohodáře“ a rodiny. Každý rok vyrazí na tyto závody 27 000 cyklistů a z toho 8000 dětí. Závodníci mají možnost nechat si zdarma seřídit kolo a případně pak použít sprchu na kola po náročném závodu. Připravena byla také prádelna pro cyklistické dresy. Po celou dobu je tedy k dispozici skvělý servis jako testování kol, nutriční poradna nebo chytrý trasér.

Tohoto největšího seriálu závodů na horských kolech se účastní také naši zaměstnanci, kteří vytvořili dvanáctičlenný Fatra MTB tým. To sebou nese řadu výhod. Zaměstnanci startují zdarma a získají startovací balíček se sportovní výživou. Po závodu si mohou odpočinout ve stanu SKYBOX, kde je připraveno malé občerstvení. Navzájem se poznají, mohou zažít nezapomenutelný sportovní zážitek v přírodě je podpořen vzájemným poznáním.

Poslední červencový víkend jste nás mohli vidět v CHKO Šumava na Zadově. Náš tým se příjemně osvěžil na cestách plného dozrávajícího borůvčí a předvedl skvělé výkony v nesnadném závodě. O dalších závodech se dočtete na stránkách Kola pro život.