Pan Andrej Babiš předal dětem nové hřiště

Mateřská školka v Napajedlech má nové dětské hřiště, také díky Fatře.

Fatra Napajedla se v rámci dlouhodobé spolupráce s městem Napajedla rozhodla zainvenstovat nové dětské hřiště Mateřské školky. Ve středu
12. září jej slavnostně předal do užívání předseda představenstva Agrofert Holdingu pan Andrej Babiš, jehož je Fatra Napajedla dceřinou společností.

Investice v řádu 500 000 Kč byla podle vyjádření ředitelky mateřské školky Martiny Švandové i starostky města Napajedla paní Ireny Brabcové nevyhnutelná zejména z bezpečnostních důvodů. Protože staré hřiště již nevyhovovalo bezpečnostním předpisům.

Předání hřiště proběhlo za přítomnosti starostky města Napajedla Ireny Brabcové a ředitelky mateřské školy Martiny Švandové. Andrej Babiš zdůraznil, že podpora této akce rozhodně nebyla náhodná. „Je dobře, že společnosti naší skupiny přispívají ke zlepšení života, kde působí. Jsem rád, že mohu být u toho a věřím, že to není poslední akce, kterou společnost Fatra Napajedla realizuje. Zvláště proto, že se jedná o děti a doufám, že se tady hodně vyřádí“, řekl pan Andrej Babiš.

Ředitelka mateřské školy Martina Švandová měla pro spolupráci s Fatrou také pouze pozitivní slova. „Staré hřiště bylo vyrobené z tartanu a jeho kvalita již nebyla dobrá. To se s tímto novým hřištěm nedá srovnávat. Děti si ho ihned oblíbily a my učitelé můžeme být klidnější, neboť bezpečnost je nyní opět větší.“ Starostka města Napajedla Irena Brabcová zmínila další spolupráci s Fatrou. „Její podpora místního fotbalu, lokální kultury a dalších aktivit městu pomáhá a jsme za ni upřímně rádi.“

_I6A1732_I6A1743_I6A1710_I6A1758