Naše výrobky ve vašem životě

Patříme mezi významné světové zpracovatele plastů a jsme tím nedílnou součástí plastikářského průmyslu již přes 85 let. V běžných situacích si ani neuvědomíme, kolik výrobků, pocházejících právě z bran společnosti Fatra, nás obklopuje. Podlahové krytiny, izolační fólie, pestrobarevné nafukovací hračky, stačí se jen rozhlédnout kolem sebe. Produkty z Fatry nachází uplatnění ve stavebnictví, zdravotnictví a hygieně, potravinářství, elektro průmyslu ale třeba i v galanterii a obuvnictví. Podívejte se, kde všude se s našimi výrobky setkáváte.

referenční stavby FATRAFOL

Hydroizolační fólie FATRAFOL jsou nabízeny v podobě kompletních systémů pro různé typy střech a staveb. Jsou určeny pro vytvoření povlakových izolací všech typů plochých i šikmých střech, teras, balkonů a spodních částí staveb proti negativním účinkům vody, radonu a některých chemických látek. Používají se také k izolaci jezírek a vodních ploch.

referenční stavby FATRAFLOOR

Jsme tradičním českým výrobcem vinylových podlah – LINO FATRA, vinylové dílce, plovoucí vinylové podlahy, které nabízíme v dekorech dřevo, kámen, koberec. Speciální typy podlah splňují i požadavky na odvod elektrostatického náboje. Podlahy nacházejí uplatnění jak v domácnostech, tak i v jiných oblastech jako jsou školy a školky, nemocnice a laboratoře, hotely a restaurace nebo průmyslové haly.

využití PVC fólií

Jsme tradičním českým výrobcem měkčené polyvinylchloridové fólie (PVC-P). Tyto fólie jsou vyráběny transparentní i barevné. Výrobky z těchto fólií můžeme nalézt v kancelářích a školách, galanterii nebo ve zdravotnictví. Z měkčeného PVC se vyrábí tradiční nafukovací hračky a také ubrusovina do našich domácností.

využití BO PET fólií

BO PET fólie FATRA TENOLAN® jsou extrudované fólie používané na flexibilní obaly, pro elektroizolace a pro ostatní průmyslové aplikace. Vícevrstvé laminované fólie FATRA FOLAM® jsou určeny především pro výrobu tzv. flexibilních obalů. Lamináty jsou vhodné pro balení potravin i technických výrobků.

využití vstřikovaných výrobků

V našem výrobním sortimentu vstřikovaných výrobků najdete např. plastové boxy, víka, plastové dlaždice TERRASOL, ochranná plastová čela nebo plastové přepravky.

využití tvarovaných výrobků

Jsme tradičním českým výrobcem tvarovaných obalů. Obaly pro potravinářský průmysl lze použít např. k balení lahůdek, cukrovinek, mrazírenského zboží, v pekárenském a masném průmyslu.

využití svařovaných výrobků

Nabízíme svařované výrobky z PVC a PE fólií. Z těchto materiálů vyrábíme nafukovací hračky, nafukovací reklamní předměty, nafukovací límce, rehabilitační pomůcky, nafukovací podložky pro přebalování kojenců, fóliové ložní vložky proti promáčení lůžka, pláštěnky do kapsy, pláštěnky na kočárky, sprchové závěsy, jednorázové PE rukavice atd.

využití plastových profilů

Více než 60 let vyrábíme plastové profily. Mezi vyráběné profily patří podlahové lišty, tenisové lajny, nábytkářské profily, těsnící profily, ochranné rohy, madla, kontejnerové profily atd.