Reprezentační ples 2015

O třetím lednovém víkendu proběhl již druhý společný reprezentační ples města Napajedla a společnosti Fatra, a.s., který organizoval Klub kultury Napajedla. Slavnostně vyzdobená a nasvícená napajedelská sokolovna dodala ihned po vstupu slavnostní ráz tomuto výjimečnému okamžiku.

O zahájení plesu se postarala sama starostka paní Irena Brabcová, příjemnou zábavu popřál všem i generální ředitel Fatry Pavel Čechmánek. Tanečně ples zahájil vystoupením soubor Radovan a pak už se rozproudila příjemná zábava na parketu i mimo něj. Mladí členové Divadelního souboru Zdeňka Štěpánka představili kankánový tanec na píseň „Vyhrát se dá“. Klasické i moderní skladby souboru Big Bend Zlín vtáhli na parket snad všechny taneční páry, v přísálí se pak příjemně konverzovalo nad sklenkou dobrého sektu či vína. O občerstvení i raut se znovu výborně postarala restaurace Baltaci. Čas plynul a najednou tu byla tombola, která svou bohatostí překvapila a nadchla snad každého! Za ceny do ní děkujeme místním podnikatelům, městu i podnikům především z potravinářské a chemické divize koncernu Agrofert. Zdařilé zahájení plesové sezóny, aspoň dle reakcí rozcházejících se účastníků, končilo v brzkých ranních hodinách, kdy se jednotliví návštěvníci pomalu rozcházeli.

My organizátoři máme dobrý pocit, že se akce vydařila a lidé se potkali a pobavili. V příštím roce se budeme opět těšit na tanečním parketu na viděnou.

Město Napajedla a společnost Fatra, a.s.

Všechny fotografie jejichž autorem je pan Marian Vaňáč si můžete prohlédnout zde. Zde jen krátký výběr.

 image022image024image196image340image359image001