Reprezentační ples – ohlédnutí

O minulém víkendu proběhl první společný reprezentační ples města Napajedla a společnosti Fatra. Slavnostně vyzdobená a nasvícená sokolovna ihned po vstupu dodala ráz tomuto slavnostnímu okamžiku.

O zahájení plesu se postarala sama starostka paní Irena Brabcová, příjemnou zábavu popřál všem i generální ředitel Fatry Pavel Čechmánek. Tanečně ples zahájil vystoupením soubor Radovan a pak už se rozproudila příjemná zábava na parketu i mimo něj. Klasické i moderní skladby souboru Big Bend Zlín vtáhli na parket snad všechny taneční páry, v přísálí se pak příjemně konverzovalo nad sklenkou dobrého sektu či vína. O občerstvení nebylo nouze díky výbornému rautu od restaurace Baltaci. Čas plynul a najednou tu byla tombola, která svou bohatostí překvapila a nadchla snad každého! Za ceny do ní děkujeme místním podnikatelům, městu i podnikům ze společnosti Agrofert. Snad zdařilé zahájení plesové sezóny končilo v brzkých ranních hodinách, kdy se jednotliví návštěvníci pomalu rozcházeli.

Za nás organizátory se nehodí hodnotit, ale dle reakcí návštěvníků jistě bude stát za úvahu pokračovat v obdobných akcích třeba v příštím roce.

Město Napajedla a společnost Fatra, a.s.