„Století Fatry“ se probojovalo mezi TOP 5 nejlepších HR projektů

Jak propojit podnik s městem? Jak směřovat firmu k dalším úspěchům? Století Fatry zaměstnancům zábavnou formou připomíná významné úspěchy firmy a současně jim dává možnost zamyslet se nad tím, jak mohou ovlivnit její budoucnost. O tom všem je projekt Století Fatry, který na ostravském regionálním kole soutěže prezentoval personální ředitel Fatry Martin Hradský.

V letošním ročníku Zaměstnavatele roku se v regionech představilo celkem 24 projektů předních firem k různým tématům z oblasti řízení lidských zdrojů, které soutěžily o Cenu personalistů. Celostátní finále se uskuteční v listopadu v rámci VI. Výročního HR SUMMITU Klubu zaměstnavatelů. Projekt Století Fatry se probojoval mezi TOP 5 nejlepších v České republice.

Do budoucna Fatra plánuje propojit tuto zaměstnaneckou aktivitu s turistickým ruchem a aktivně ho tak podpořit. „Naši výpravu za poznáním osmi úspěšných dekád historie Fatry a osmi zajímavých míst města bychom chtěli v budoucnu nabízet i školám a spojit ji s exkurzí do provozu naší firmy. Dalším naším cílem je její využití v rámci akcí pro naše významné obchodní zákazníky nebo strategické firemní partnery,“ prozrazuje personální ředitel.