Veletrh Spielwarenmesse 2017


Ve dnech 1. – 6. února 2017 se v Norimberku konal mezinárodní veletrh hraček SPIELWARENMESSE. Tento veletrh je určen pro odbornou veřejnost – výrobce a dodavatele hraček, nákupčí velkých i malých obchodních řetězců. Na tomto předním světovém veletrhu se navazují důležité obchodní kontakty, rodí se trendy nadcházejícího roku a dochází zde k výměně nejaktuálnějších informací.
Veletrhu se zúčastnilo 2871 vystavovatelů z 63 zemí a navštívilo jej více než 73 tisíc návštěvníků. Na výstavě bylo možné zhlédnout expozice plné panenek, plyšáků, autíček, stavebnic, modelů, převleků atd. Výstava je přístupná jen pro dospělé, protože malí návštěvníci by z výstavy nikdy neodešli.
Tohoto velkolepého veletrhu se zúčastnila i naše firma –  a to se sedacími i vodními nafukovacími hračkami. Na stánku jsme představili celý výrobní sortiment, ale především novinku tohoto roku – Indiánské teepee. Nafukovací teepee má nafukovací konstrukci, díky které je bezpečné i pro divoké hry malých indiánů. Podložku z teepee lze použít i samostatně. Více informací naleznete na http://efatra.cz.